פריטים 1 עד 10 מתוך 19 פרטים

  1. 1
  2. 2

5 סימני אזהרה מפרעושים וקרציות ואיך לטפל בהם

יום ראשון, 4 במרץ 2018 11:59:13 Asia/Jerusalem

סימני אזהרה של קרציות ופרעושים

פרעושים וקרציות הם אולי קטנים – אבל עלולים לעשות בעיות גדולות! הטפילים האלה לא רק גורמים לאי נוחות לחיית המחמד שלכם, הם גם עלולים לחדור לביתכם ולגרום לצרות.

הדבר החשוב ביותר שניתן לעשות כדי לטפל בבעיית פרעושים וקרציות הוא לנקות את הכלב או החתול מקרציות ופרעושים במהירות. היות והטפילים האלה הם קטנים וחמקניים, לא תמיד רואים או מרגישים אותם עד שיש בעיה אצל הכלב או החתול.

פרעושים יכולים לקפוץ עד 60 ס"מ באוויר ולצרוך דם בכמות שגדולה ממשקל גופם פי 15. הם בדרך כלל מתחבאים בפרווה של הכלב או החתול, לרב באזור בסיס הזנב, על הבטן או על הראש. ברגע שהפרעושים נמצאים על חיית המחמד שלכם ובמידה והכלב חיי בתוך הבית או לפחות נכנס אליו מידי פעם, הם יכולים להתפשט למקומות נוספים כמו, ספות, שטיחים ומיטות. הם עוקצים גם בני אדם וגורמים לבליטות אדומות ומכאיבות על הרגליים והקרסוליים.

קרא עוד

ייתכן שחיית המחמד שלך אלרגית לעוף?

יום חמישי, 22 בפברואר 2018 13:02:35 Asia/Jerusalem

האם יכול להיות שחיית המחמד שלך אלרגית לעוף?

האם ידעתם שהמאכלים שחתולים וכלבים הכי אלרגיים אליהם הם עוף ובקר? פעמים רבות האלרגיה לא מאובחנת נכון או אפילו מתעלמים מכך. קשה להאמין שכלבים וחתולים עשויים להיות אלרגיים דווקא לבקר או לעוף, שכן אלה הם החלבונים הנפוצים ביותר בשקי המזון שלהם. כאשר מתעורר אצלך חשד כלשהו שהאוכל לא עושה טוב לכלב או לחתול שלך (לרב הם מתגרדים או לפרווה יש מראה שונה מהרגיל), חשוב ללכת לווטרינר על מנת לאבחן אם לכלב או לחתול שלך קיימת אלרגיה למזון מסוים. הנושא של אלרגיות למזונות בקרב כלבים וחתולים די מבלבל לאור כמויות המידע העצומות שיש באינטרנט. חלקו אמין ונכון, ויכול להיות מועיל עבור חיית המחמד שלכם, אך חלקו לא מדויק ועלול להטעות אתכם מבחינה טיפולית. היום אפרט קצת על אלרגיות של סוגי מזון בחיות מחמד ובעובדה שיכול מאד להיות שחיית המחמד שלך אלרגית לחלבונים נפוצים.

קרא עוד

חנות חיות במודיעין

יום שלישי, 16 באוגוסט 2016 10:43:17 Asia/Jerusalem

בחירה נכונה של חנות חיות במודיעין

 

 אם אתם מחפשים חנות חיות במודיעין לקניית מזון ו/או ציוד לחיית המחמד שלכם אין ספק ש- superpet היא הבחירה הנכונה, שכן אנו מספקים מבחר גדול של מוצרי חיות איכותיים במהירות ובקלות ישירות דרך אתר האינטרנט. המוצרים מוצעים עבור מגוון רחב של סוגי חיות מחמד במחירים מעולים, ועם משלוח עד הבית בחינם בעת רכישת מוצרים במחיר שמעל 100 ₪ לתושבי מודיעין.

קרא עוד

אוכל לגורי כלבים בריא ומזין

יום שלישי, 16 באוגוסט 2016 10:42:08 Asia/Jerusalem

אוכל לגורי כלבים בריא ומזין

 בחנות החיות האינטרנט המובילה של superpet תוכלו לרכוש און ליין מבחר איכותי של מוצרי מזון ייעודיים עבור גורי כלבים. מדובר במוצרי מזון של המותגים והחברות הטובים בעולם כדוגמת רויאל קנין, פרו פלאן, נאטורי וט, פט צ'ויס וסיינס פלאן. מוצרי המזון שלנו כוללים אוכל יבש, רטוב ואף תחליפי חלב לגורים יונקים המסופקים באבקות עם הוראות הכנה מדויקות. על חשיבותו של אוכל לגורי כלבים תוכלו לקורא במאמר הבא.

קרא עוד

איזה אוכל מומלץ ובריא לחתולים?

יום שלישי, 16 באוגוסט 2016 10:40:13 Asia/Jerusalem

אוכל לחתול מומלץ ובריא

 

בחנות החיות האינטרנטית של superpet תוכלו למצוא מבחר איכותי ומשובח של אוכל מומלץ לחתולים יבש ורטוב, המיוצר על ידי החברות הטובות בעולם כדוגמת רויאל קנין, פרו פלאן, סיינס פלאן ופריסקיס. המזון מוצע עבור חתולים בגילאים שונים, גורים ובוגרים, וכולל גם אוכל רפואי לחתולים עבור בעיות וצרכים מיוחדים לרבות השמנת יתר, בעיות בדרכי השתן או רגישות במערכת העיכול. איך לבחור נכון אוכל לחתול שלכם? על כך יוסבר במאמר הבא.

קרא עוד

אוכל לכלבים של רויאל קנין

יום שלישי, 16 באוגוסט 2016 10:38:42 Asia/Jerusalem

מבחר מוצרי איכות של רויאל קנין לכלבים

 

בחנות האינטרנט של superpet תוכלו ליהנות ממוצרי אוכל לכלבים וחתולים של מיטב החברות והיצרניות בעולם. בין היתר, אנו מחזיקים במגוון סוגי אוכל כלבים של רויאל קנין לצרכים וסוגי כלבים שונים, כדוגמת גורי זנים בינוניים וקטנים, מזון לכלבים מבוגרים מזן יורקשייר טרייר, מזון לכלבים בוגרים מזנים גדולים, או מזון ייעודי לכלבים מזן שיצו. על מאפייני מוצרי מזון לכלבים של רויאל קנין ויתרונותיהם נסביר בקצרה במאמר הבא.

קרא עוד

איזה אוכל מומלץ ובריא לכלבים?

יום שלישי, 16 באוגוסט 2016 10:37:08 Asia/Jerusalem

אוכל לכלבים מומלץ ובריא 

בחנות האינטרנטית שלנוsuperpet  אנו דואגים לספק לחיות המחמד שלכם את המזון הטוב ביותר, בין אם עבור חתולים, כלבים, מכרסמים או דגים. בין היתר, תמצאו אצלנו אוכל לכלבים מומלץ ובריא של החברות והמותגים המובילים בעולם, כדוגמת רויאל קינן, הילס סיינס פלאן, טרו וט ונוטריאנס אוריג'נל. המזון מסופק עבור סוגים וצרכים שונים של כלבים עם משלוח עד הבית, המוצע בחינם עבור הזמנות אוכל של מעל 200 ₪. איך בוחרים מזון כלבים שמתאים לחיית המחמד שלכם? על כך במאמר הבא.

קרא עוד

הכלבים הידידותיים ביותר

יום רביעי, 28 באוקטובר 2015 11:54:37 Asia/Jerusalem

13 גזעי הכלבים הידידותיים ביותר

הכלב הוא ידידו הטוב של האדם, אך ישנם כלבים ידידותיים יותר מאחרים. כדי לגלות אילו גזעים של כלבים הם החברותיים והחביבים ביותר, בדקנו את סוגי הכלבים על פי המאפיינים הבאים : נוטים לגלות חיבה לבני אדם, מסתדרים עם ילדים ועם בע"ח אחרים וידידותיים כלפי זרים.

חשוב לזכור כמובן, שכל כלב הוא בעל אישיות ייחודית ולכן אין להניח שכל גולדן רטריוור או פג, שתפגשו, יהיו בהכרח חברים הכי טובים של כולם.

גולדן רטריוור – לכלבים מסוג זה יש נטייה לאהוב את כווולם... אם פורץ יכנס לביתכם הם יקבלו את פניו כאילו הוא מכר ותיק ויערכו לו סיור מודרך בבית.

כאשר תטיילו עם הכלב בחוץ, הוא ירצה בוודאי לומר שלום לכל מי שתפגשו בדרך – בני אדם וכלבים. הגולדן עלול לפעמים להיות ידידותי מידי ולכן חשוב לאמן אותו ולהרגילו לחברת אנשים מגיל צעיר, כדי שהתנהגותו לא תהפוך להיות פרועה.

הכלב שלכם חביב כל כך, מגיע לו פינוק! הזמינו לו מתנה מתוך מבחר עשיר של צעצועים לכלבים ומוצרים נוספים במיוחד לכלב שלכם.

קרא עוד

איך לרחוץ את הכלב

יום רביעי, 28 באוקטובר 2015 11:20:39 Asia/Jerusalem

איך לרחוץ את הכלב שלכם: שלב אחרי שלב

אם הכלב שלכם אוהב לשחק במים לא תתקשו להכניסו לאמבט הרחצה. אבל, אם הכלב שלכם לא לגמרי בטוח לגבי יחסו למים ולחלל סגור כמו האמבטיה, נסו את המהלכים הבאים:

הכנת הכלב

יום או יומיים לפני הרחצה המתוכננת עודדו אותו להכנס ולצאת מהאמבט מספר פעמים. יתכן שתצטרכו להוביל את הכלב, ע"י שימוש ברצועה, לתוך האמבט והחוצה, או פשוט הכנסו בעצמכם לאמבט וקראו בהתלהבות לכלבכם לבוא ולהכנס עימכם לאמבט (הריק). בכל פעם שהכלב יכנס או יצא מן האמבט, איתכם או על פי הוראתכם, שבחו אותו ותגמלו אותו בחטיף טעים.

קרא עוד

איך תהפכו את הבית למקום ידידותי לחתול שלכם

יום שלישי, 27 באוקטובר 2015 15:54:41 Asia/Jerusalem

כל בעה"ח זקוקים לתחושת בטחון ולתחושה שיש להם מספיק שליטה וודאות בסביבתם, על מנת שיוכלו לתפקד בחיי היום יום. האופן בו הדבר בא לידי ביטוי תלוי ב"מורשת" שלהם – בכל מה שירשו מאבות הגזע שלהם.

כבעלי חתולים, המעוניינים ליצור להם סביבה אופטימלית מותאמת לצרכיהם עלינו לחשוב איך נתאים את ביתנו לצרכים של בע"ח עצמאי כל כך? שרגיל לחיים של טורף אבל גם של טרף? המתחרה בחתולים אחרים על מזון וטריטוריה? שמשתמש בשריטות וטיפוס כאסטרטגיית השרדות? שמבלה את רוב זמנו ברביצה ובהמתנה לארוחה הבאה שתעבור לידו?

קרא עוד

פריטים 1 עד 10 מתוך 19 פרטים

  1. 1
  2. 2